ZA ČÍM SI STOJÍME
 

Je nás pět a Patero je naše společné hnízdo. Pocházíme z firmy Logio a chceme zlepšovat svět kolem sebe. Každý jsme jiný a v genech máme jednoduché pravidlo, když se všechno sejde ve správném poměru, ve správný čas, na správném místě a shodne se na společném, tak se vytváří unikátní kombinace, která mění zaběhnuté principy. Naše podnikání jsme založili na principu, že z komplexních věcí děláme věci jednodušší a efektivnější. Zbavujeme svět zbytečného plýtvání.

Když se všechno sejde ve správném poměru, ve správný čas, na správném místě a shodne se na společném, tak se vytváří unikátní kombinace, která mění zaběhnuté principy. Naše podnikání jsme založili na principu, že z komplexních věcí děláme věci jednodušší a efektivnější. Zbavujeme svět zbytečného plýtvání.

Jedno srdce, TŘI ROZBĚHNUTÉ
A JEDEN UZAVŘENÝ PROJEKT

Logio

Logio svým zákazníkům nabízí komplexní řešení pro celou problematiku řízení dodavatelských řetězců. Vzniklo v roce 2004 spojením dvou konzultačních firem - Logitec CZ, jako specialisty na logistické technologie, a Economic Wizard se svým unikátním softwarem pro plánování a řízení toků v rámci dodavatelských řetězců. V roce 2009 Logio rozšířilo své portfolio o expertízu procesní optimalizace a problematiku dozoru implementace informačních systémů. Dnes má přes 130 lidí a 5 majitelů, kteří Logio rozvíjí jako unikátní logistickou společnost, která nabízí konzultační činnost i jedinečný software.

YIELDIGO

Yieldigo vyvinulo řešení postavené na pokročilé umělé inteligenci, které hledá optimální ceny pro rmy z oblasti retailu, lékáren a ecommerce. Jejich jedinečnost je v tom, že dokáží firmám přinést trvalé zlepšení ziskovosti o 7-15% při současném zvýšení tržeb o 3-8%.

SHIPVIO

Shipvio nabízí platformu, která umí najít pro každou přepravu správného dopravce. Hledá místa, kde ušetřit a kde přestat plýtvat. Shipvio používají tisíce subjektů jak v České republice tak ve zbytku Střední Evropy. Na rok 2019 je připravena expanze do Saudské Arabie.
 

TARALD INHOLD

Tarald inhold je nový chytrý online nástroj, který automatizuje vznik obsahu pro B2B marketing. Mladý dynamický startup se momentálně nachází ve fázi vývoje s plánem uvedení produktu na americký trh v druhé polovině 2019. Tarald Inhold aplikuje principy automatizace obsahu pro SMEs, kterým byla tato výsada - až doposud - odepřena. Svojí jednoduchostí a dostupností plánuje Tarald Inhold disruptovat zaběhnuté zvyky v komunikaci B2B konzultačních firem.
 

Stories

Stories vytvořili řešení, které kontinuálně hledá informace a jednoduše je vizualizuje správným lidem, kteříje umí přetvořit v hodnotu. Myšlenka Stories tak trochu změnila zajletý pohled na business intelligence. Co by se stalo ve firme, kdyby každý viděl ty podstatné příložitosti ke zlepšení? Každý den pouze ty aktuální s největší hodnotou?

Do Stories jsme investovali v roce 2016. Úspěšný prodej přišel za dva roky a tak jsme společně prodali Stories v roce 2018 americkému softwarovému gigantu Workday. Více informací najdete zde http://blogs.work-day.com/workday-advances-augmentes-analytics-stories-bi-acquistion/v

PĚTICE ZAKLADATELŮ

V této sestavě jsme už od roku 2004.